Pielgrzymka Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej

Niedziela, 8 września 2019 r.

Pielgrzymka tradycyjnie rozpocznie się nabożeństwem Drogi Krzyżowej o godz. 9.00 przy stacji „u Piłata”. Następnie o godz. 11.00 przy ołtarzu polowym zgromadzimy się na Mszy św. w intencji rodzin i małżeństw naszej archidiecezji, której będzie przewodniczył abp Marek Jędraszewski, Metropolita Krakowski.

Przy wejściu na Dróżki Kalwaryjskie, będzie można nabyć książeczki z rozważaniami tegorocznej Drogi Krzyżowej oraz woreczki z ziarnem, które po Mszy św. zostanie pobłogosławione przez Księdza Arcybiskupa.

Osoby chore i starsze, które nie będą mogły przybyć do Kalwarii, mogą uczestniczyć we Mszy św. za pośrednictwem transmisji online realizowanej na stronie internetowej Wydziału Duszpasterstwa Rodzin Kurii Metropolitalnej w Krakowie.

Serdecznie zapraszamy i liczymy na spotkanie w domu naszej Kalwaryjskiej Pani.

Wydział Duszpasterstwa Rodzin Kurii Metropolitalnej w Krakowie