StartNasza ParafiaMsze święteCzęste pytaniaKancelaria
Wideo
Przydatne strony

Świadectwa i podziękowania Bogu

Jeżeli doświadczyłeś Bożej łaski, jeśli chcesz podziękować Panu Bogu za wysłuchaną modlitwę wstawienniczą,
możesz za pośrednictwem naszej strony powiedzieć o tym i uwielbić Boga za doznane łaski.

Zapraszamy do dzielenia się swoim świadectwem:

marzec 2017

Bogu wiadoma
Dziękuję Ci Panie Jezu za mojego wnuka Franciszka, proszę o zdrowie dla niego i jego rodziców. Dziękuję Ci Panie Jezu za Twoją obecność w moim życiu i życiu mojej rodziny.

Marta
Bóg zapłać za modlitwę.

luty 2017

Marcin
Panie Jezu dziękuję za wysłuchane prośby i otrzymane łaski. Prócz Ciebie nie ma innego Boga.

Agnieszka
Dziękuję za udany zabieg leczniczy mojej teściowej Teresy.

styczeń 2017

Panie Boże dziękuję za liczne łaski i miłosierdzie jakie okazałeś dla mojej rodziny i dla mnie, szczególnie dla mojego wnuka Franciszka. Dziękuję za wszystkich ludzi dobrej woli, jakich spotkał na swojej drodze mój syn Grzegorz.

Zofia i Marta
Serdecznie dziękujemy za Bożą pomoc otrzymaną za pośrednictwem Matki Bożej i Św. Józefa. Prosimy z wiarą w naszej stałej intencji.

Maria
Szczęść Boże. Dziękuję Tobie Ukochany Ojcze Nasz za zanoszone i wysłuchane prośby i udzielenie łaski Sakramentu Małżeństwa moich dzieci Anny i Krzysztofa. Matko Najświętsza otaczaj płaszczem swej opieki ich i modlących się wystawienników. Bóg zapłać.

_________________________________________________________
www.parafia-wegrzce.pl Parafia pw sw Andrzeja Boboli w Wegrzcach