StartNasza ParafiaMsze święteCzęste pytaniaKancelaria
Wideo
Przydatne strony

Polityka Prywatności

Do korzystania z treści przedstawianych na stronie www.parafia-wegrzce.pl nie jest wymagane
wprowadzanie jakichkolwiek danych personalnych przez Użytkowników.

Dane Osobowe
Nie zbieramy danych osobowych Użytkowników, za wyjątkiem formularza kontaktowego strony,
gdzie przy zadawaniu pytania do nas wymagane jest podanie adresu e-mail (danych tych nie gromadzimy)
Poprzez przekazanie swojego adresu e-mail Użytkownik wyraża zgodę na jego użycie przez nas do udzielenia odpowiedzi
Nie wysyłamy niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe zostały nam przekazane.

Bezpłatna subskrypcja
Strona www.parafia-wegrzce.pl nie korzysta z modułu subskrypcji (kanał RSS),
Strona www.parafia-wegrzce.pl nie posiada miejsc do pozostawiania komentarzy.

Strona www.parafia-wegrzce.pl posiada katalog "Przydatne strony".
Jest to zbiór linków serwisów zewnętrznych nie związanych z naszą stroną.
Nie ponosimy odpowiedzialności za treści tych serwisów, jak i ich Politykę Prywatności.

pozwalają naszym Użytkownikom na bezpieczne i jak najlepsze korzystanie ze strony.
Serwis, strona parafia-wegrzce.pl nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji,

jakie są reguły ich stosowania na stronach,oraz jakie płyną korzyści z ich zastosowania.

oraz uzyskującym do nich dostęp jest Rzymsko Katolicka Parafia pw.św.Andrzeja Boboli w Wêgrzcach,
ul.A6 nr 4 , 32-086 Węgrzce

Pliki cookies (tzw. "ciasteczka") stanowią dane informatyczne, w szczególności  niewielkie informacje tekstowe, wysyłane przez serwer WWW i zapisywane po stronie użytkownika (zazwyczaj na twardym dysku). Domyślne parametry ciasteczek pozwalają na odczytanie informacji w nich zawartych jedynie serwerowi, który je utworzył. Pliki te są pomocne, gdyż umożliwiają serwisowi rozpoznać urządzenie Użytkownika i odpowiednio się wyświetlić. Ciasteczka są stosowane w celu dostosowania naszych stron do preferencji użytkowników, ułatwić nawigację po stronach oraz zapewnić skuteczność procedur bezpieczeństwa. Niektóre z tych funkcji są realizowane również przez inne rozwiązania technologiczne. Dlatego też niniejsza polityka dotycząca plików "cookies" odnosi się zarówno do typowych plików "cookies", jak i innych mechanizmów spełniających ten sam cel.

Ułatwiają proces dostosowania zawartości serwisu internetowego do oczekiwań Użytkowników.

Można je podzielić na kilka grup:
bo dzięki nim wiadomo, jakie są preferencje użytkowników, co pozwala nam ulepszać nasze strony internetowe;
Niezbędne - umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu;
Bezpieczeństwa - służące do zapewnienia bezpieczeństwa w zakresie uwierzytelniania w ramach Serwisu;
Wydajnościowe - umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych Serwisu;
Funkcjonalne - umożliwiające "zapamiętanie" wybranych ustawieñ i personalizację interfejsu;
Reklamowe - umożliwiające dostarczanie Użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.

W przypadku chęci zmiany domyślnych ustawień można to zrobić za pomocą ustawień w przeglądarce.
W przypadku problemów z ustawieniem zmian należy skorzystać z opcji "Pomoc" w menu używanej przeglądarki.

w tym na szybsze ładowanie się strony w oknie przeglądarki.

_________________________________________________________
www.parafia-wegrzce.pl Parafia pw sw Andrzeja Boboli w Wegrzcach